PapayaRP WLOFF | Serwer nastawiony na RolePlay83.168.105.17:30120
Online


Published on 2024-04-03


Game FiveM
Browse FiveM servers
Type RP
Status
Online
Connected
1/100
Last Check
6 minutes
IP Address 83.168.105.17
Port 30120
Map San Andreas
Server Owner conortofredek
Website https://regulamin.papayarp.pl
Discord https://discord.gg/wvcep5r62E
Votes
0
Favorites
0
Hits this month
106
Country Poland PL
   
 

Make a link


Invite your players to vote for your server and gain visiblity ! The servers with the most votes are displayed on the homepage and under each listing. Each user can vote once every 24 hours.


Vote for our FiveM server

Custom widget


Banner


Description


Czy czujesz czasem zmęczenie monotonią na serwerach, gdzie wszystko wygląda tak samo?
A może chcesz po prostu nauczyć się odgrywać, żeby potem przejść na serwer WL-ON?
Papaya to serwer WL-OFF, który stawia na RolePlay, pozwoli Ci to zdobyć doświadczenie w dalszej drodze po serwerach Fivem!
Skrypty typowe pod WL-ON 
Nie martw się, u nas staramy się innowacyjnie podejść do tworzenia rozgrywki, wprowadzając unikalne pomysły, które sprawią, że doświadczysz czegoś zupełnie nowego. Nasze autorskie skrypty są wyjątkowe i zapewniają 100% satysfakcji z gry, staramy się być serwerem na którym każdy może postawić swoje pierwsze kroki. 
Oferujemy rozbudowane systemy doświadczeń Twojej postaci oraz nowe, niespotykane wcześniej urządzenia, które jeszcze bardziej pozwolą Ci się wczuć w RolePlay!
Nasz priorytet to dbałość o realną ekonomię i ciągłe rozwijanie serwera, tak abyś mógł jak najlepiej wczuć się w rozgrywkę.
Nasze nastawienie do tworzenia serwera jest unikalne, ponieważ nie chcemy oferować ci tego samego po raz setny czy tysięczny.
Nasze podejście opiera się na maksymalnym zaangażowaniu w interakcje roleplayowe. Czy sądzisz, że prawdziwy roleplay można odgrywać tylko na serwerach WL-ON? Zapraszamy do nas, abyś przekonał się, jak na naszym serwerze ta granica się zaciera.

Other servers


54
2/1064

PlacZabaw - Freeroam

20
0/64

ChillOut RolePlay

1
0/64

Essence RolePlay | Polski Serwer Ro...